BurkeStephen

Recent Ratings
Check out BurkeStephen's...
74 63% | Jacob's Ladder (1990) - Jan 23, 2020 |
83 86% | Get Shorty (1995) - Jan 18, 2020 |
1 2% | Suicide Squad (2016) - Jan 18, 2020 |
68 41% | Enter the Dragon (1973) - Jan 18, 2020 |
80 80% | Layer Cake (2004) - Jan 18, 2020 |
72 58% | Payback (1999) - Jan 18, 2020 |
84 91% | Taken (2008) - Jan 18, 2020 |
65 36% | Cast Away (2000) - Jan 18, 2020 |
90 97% | Schindler's List (1993) - Jan 18, 2020 |
50 22% | Urban Legend (1998) - Jan 18, 2020 |