Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BuseCeyran

Movie Buff - 306 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out BuseCeyran's...
75 42% Masum (2017) - Feb 06, 2019
60 19% Russian Doll (2019) - Feb 06, 2019
77 49% The Lobster (2015) - Jan 24, 2019
40 9% North Face (2008) - Jan 24, 2019
76 47% Dogs of Berlin (2018) - Jan 16, 2019
75 42% Bodyguard (2018) - Jan 16, 2019
92 90% Time of the Gypsies (1988) - Jan 16, 2019
55 14% Snowpiercer (2014) - Jan 16, 2019
60 19% Black Mirror: The Waldo Moment (2013) - Jan 07, 2019
70 32% Bird Box (2018) - Jan 07, 2019