Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ButtonPusher

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 10, 2019

Location: USA

Bio: I devour plot.
more Recent Ratings
Check out ButtonPusher's...
88 15% Runaway Jury (2003) - Mar 11, 2019
92 40% Akira (1988) - Mar 11, 2019
96 85% A Fistful of Dollars (1964) - Mar 11, 2019
96 85% Aladdin (1992) - Mar 11, 2019
93 55% Se7en (1995) - Mar 11, 2019
91 25% V for Vendetta (2006) - Mar 11, 2019
92 40% Metropolis (1927) - Mar 11, 2019
78 5% Fantastic Four (2005) - Mar 11, 2019
94 65% 2001: A Space Odyssey (1968) - Mar 11, 2019
96 85% Catch Me If You Can (2002) - Mar 11, 2019