Buuttas

buuttas
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2020
Location: Finland
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

82 Ford v Ferrari (2019) - Rated 13 Jan 2020
100 Boogie Nights (1997) - Rated 13 Jan 2020
100 Magnolia (1999) - Rated 13 Jan 2020
100 There Will Be Blood (2007) - Rated 13 Jan 2020
85 Office Space (1999) - Rated 13 Jan 2020
82 The Big Short (2015) - Rated 13 Jan 2020
100 Amadeus (1984) - Rated 13 Jan 2020
90 The Goonies (1985) - Rated 13 Jan 2020
100 Vanilla Sky (2001) - Rated 13 Jan 2020
90 The Game (1997) - Rated 13 Jan 2020