Buzz

buzz
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 30% Fight Club (1999) - Rated 15 Feb 2015
74 61% Paper Moon (1973) - Rated 15 Feb 2015
84 76% Das Boot (1981) - Rated 15 Feb 2015
90 93% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 15 Feb 2015
83 74% Black Swan (2010) - Rated 15 Feb 2015
86 86% The Station Agent (2003) - Rated 15 Feb 2015
65 50% Airplane! (1980) - Rated 15 Feb 2015
85 81% The Producers (2005) - Rated 15 Feb 2015
92 98% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 15 Feb 2015
80 68% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 15 Feb 2015