Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Bw5QaL

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: May 26, 2018

more Recent Ratings
89 65% Ex Machina (2015) - May 26, 2018
100 97% Oldboy (2003) - May 26, 2018
88 57% Raiders of the Lost Ark (1981) - May 26, 2018
90 75% Gladiator (2000) - May 26, 2018
88 57% Ferris Bueller's Day Off (1986) - May 26, 2018
1% My Fair Lady (1964) - May 26, 2018
71 24% Sucker Punch (2011) - May 26, 2018
93 84% Memoirs of a Geisha (2005) - May 26, 2018
84 38% Young Frankenstein (1974) - May 26, 2018
95 91% Stranger Things (2016) - May 26, 2018