Bwampo

bwampo
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Night of the Living Dead (1968) - Rated 17 Oct 2019
70 47% True Lies (1994) - Rated 17 Oct 2019
80 78% Up (2009) - Rated 17 Oct 2019
60 31% Ready Player One (2018) - Rated 17 Oct 2019
70 47% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 17 Oct 2019
80 78% 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Oct 2019
75 61% Avengers: Endgame (2019) - Rated 17 Oct 2019
40 15% Daredevil (2003) - Rated 17 Oct 2019
35 12% Sister Act (1992) - Rated 17 Oct 2019
70 47% The Untouchables (1987) - Rated 17 Oct 2019