Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Bz5L7D

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Oct 26, 2018

more Recent Ratings
100 90% The Gift (2015) - Oct 26, 2018
70 55% Unsane (2018) - Oct 26, 2018
80 62% Four Lions (2010) - Oct 26, 2018
10 5% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Oct 26, 2018
10 5% 300 (2007) - Oct 26, 2018
40 28% The Family Man (2000) - Oct 26, 2018
10 5% Adaptation. (2002) - Oct 26, 2018
10 5% The Tree of Life (2011) - Oct 26, 2018
10 5% Primer (2004) - Oct 26, 2018
20 14% The Talented Mr. Ripley (1999) - Oct 26, 2018