Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BzoS8o

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 4, 2019

more Recent Ratings
90 68% Stargate (1994) - Dec 04, 2019
100 86% Taxi Driver (1976) - Dec 04, 2019
80 50% Edward Scissorhands (1990) - Dec 04, 2019
100 86% The Tree of Life (2011) - Dec 04, 2019
85 59% Pulp Fiction (1994) - Dec 04, 2019
65 22% Dogma (1999) - Dec 04, 2019
65 22% Point Break (1991) - Dec 04, 2019
65 22% Jurassic Park III (2001) - Dec 04, 2019
60 4% Con Air (1997) - Dec 04, 2019
75 40% I, Robot (2004) - Dec 04, 2019