C0bbsalad

c0bbsalad
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love movies. Work way too much

more Recent Ratings

80 61% The Bourne Legacy (2012) - Rated 19 Jul 2017
75 45% Brüno (2009) - Rated 19 Jul 2017
79 53% Get Him to the Greek (2010) - Rated 19 Jul 2017
100 95% The Revenant (2015) - Rated 19 Jul 2017
100 95% Gamer (2009) - Rated 19 Jul 2017
100 95% 300 (2007) - Rated 19 Jul 2017
85 70% The Expendables 3 (2014) - Rated 19 Jul 2017
90 83% American History X (1998) - Rated 19 Jul 2017
96 89% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 19 Jul 2017
78 50% Coyote Ugly (2000) - Rated 19 Jul 2017