C4ptAw3some

c4ptaw3some
Movie Buff - 214 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 33% WandaVision (2021) - Rated 28 Feb 2022
84 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 15 Feb 2022
86 90% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 15 Feb 2022
75 40% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 15 Feb 2022
77 52% Léon: The Professional (1994) - Rated 15 Feb 2022
76 46% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 15 Feb 2022
80 69% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 15 Feb 2022
77 52% Kick-Ass (2010) - Rated 15 Feb 2022
82 80% In Bruges (2008) - Rated 15 Feb 2022
85 88% Fargo (1996) - Rated 01 Feb 2022