Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CBsXk4

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 22, 2020

more Recent Ratings
85 90% City of Angels (1998) - Mar 22, 2020
85 90% Deep Impact (1998) - Mar 22, 2020
50 5% A Separation (2011) - Mar 22, 2020
75 45% Friday the 13th (1980) - Mar 22, 2020
75 45% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Mar 22, 2020
70 25% King Arthur (2004) - Mar 22, 2020
60 15% Boyhood (2014) - Mar 22, 2020
80 70% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Mar 22, 2020
75 45% Bean (1997) - Mar 22, 2020
80 70% Alien 3 (1992) - Mar 22, 2020