CCityB

ccityb
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

56% Bleeder (1999) - Rated 03 Jan 2022
78% Hard Eight (1996) - Rated 03 Jan 2022
56% Pusher III: I'm the Angel of Death (2005) - Rated 02 Jan 2022
56% Inherent Vice (2014) - Rated 01 Jan 2022
56% Pusher II: With Blood on My Hands (2004) - Rated 01 Jan 2022
90% The Master (2012) - Rated 31 Dec 2021
56% Pusher (1996) - Rated 31 Dec 2021
10 98% Boogie Nights (1997) - Rated 15 Dec 2021
90% Magnolia (1999) - Rated 15 Dec 2021
78% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 15 Dec 2021