CDoz

cdoz
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 77% Get Out (2017) - Rated 02 Mar 2017
85 37% Non-Stop (2014) - Rated 22 Feb 2017
100 77% Gone Girl (2014) - Rated 22 Feb 2017
85 37% The Lego Batman Movie (2017) - Rated 21 Feb 2017
90 47% Deadpool (2016) - Rated 07 Feb 2017
85 37% Elysium (2013) - Rated 07 Feb 2017
85 37% Splice (2010) - Rated 07 Feb 2017
100 77% Back to the Future Part III (1990) - Rated 07 Feb 2017
90 47% Back to the Future Part II (1989) - Rated 07 Feb 2017
95 54% Back to the Future (1985) - Rated 07 Feb 2017