CHarm86

charm86
Movie Buff - 214 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

41% Four Brothers (2005) - Rated 13 Apr 2019
41% Clueless (1995) - Rated 13 Apr 2019
16% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 13 Apr 2019
41% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 13 Apr 2019
25% Home Alone (1990) - Rated 13 Apr 2019
3% Spy Kids (2001) - Rated 13 Apr 2019
25% Shaun of the Dead (2004) - Rated 13 Apr 2019
68% Catch Me If You Can (2002) - Rated 13 Apr 2019
9% Max Payne (2008) - Rated 13 Apr 2019
16% Revenge of the Nerds (1984) - Rated 13 Apr 2019