CJKinni

cjkinni
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 05 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Hotel Transylvania (2012) - Rated 05 May 2018
75 46% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 05 May 2018
80 60% The Hateful Eight (2015) - Rated 05 May 2018
70 34% True Romance (1993) - Rated 05 May 2018
85 76% Oldboy (2003) - Rated 05 May 2018
80 60% 28 Days Later (2002) - Rated 05 May 2018
85 76% Good Will Hunting (1997) - Rated 05 May 2018
85 76% Léon: The Professional (1994) - Rated 05 May 2018
90 90% The Virgin Suicides (2000) - Rated 05 May 2018
75 46% Marie Antoinette (2006) - Rated 05 May 2018