We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
CJosephP

Movie Buff - 338 Film Ratings

Member Since: Dec 3, 2021

Location: Titusville, FL, USA

more Recent Ratings
Check out CJosephP's...
77% Birdman (2014) - Jan 14, 2022
37% Gravity (2013) - Jan 14, 2022
77% Schindler's List (1993) - Jan 14, 2022
9% The King's Man (2021) - Jan 14, 2022
10 98% The Witch (2016) - Jan 10, 2022
77% Exit Through the Gift Shop (2010) - Jan 09, 2022
25% Get Him to the Greek (2010) - Jan 09, 2022
37% Megamind (2010) - Jan 09, 2022
3% Clash of the Titans (2010) - Jan 09, 2022
18% Due Date (2010) - Jan 09, 2022