Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CLsUyj

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 19, 2018

more Recent Ratings
5% Something's Gotta Give (2003) - May 19, 2018
13 15% I Am Sam (2001) - May 19, 2018
20 25% Field of Dreams (1989) - May 19, 2018
53 55% Point Break (1991) - May 19, 2018
66 75% Look Who's Talking (1989) - May 19, 2018
44 45% Prometheus (2012) - May 19, 2018
39 35% Jurassic Park III (2001) - May 19, 2018
78 95% Sideways (2004) - May 19, 2018
73 85% Zoolander (2001) - May 19, 2018
55 65% The Matrix Reloaded (2003) - May 19, 2018