COmradette

comradette
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 2% Daredevil (2003) - Rated 06 Feb 2012
85 40% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 06 Feb 2012
90 62% Pirate Radio (2009) - Rated 06 Feb 2012
87 50% Toy Story 2 (1999) - Rated 06 Feb 2012
68 32% Grease (1978) - Rated 06 Feb 2012
24 7% The Mummy Returns (2001) - Rated 06 Feb 2012
43 12% Jumper (2008) - Rated 06 Feb 2012
94 77% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 06 Feb 2012
100 95% Idiocracy (2006) - Rated 06 Feb 2012
100 95% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 06 Feb 2012