Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CSAmbrose

Movie Buff - 234 Film Ratings

Member Since: May 13, 2012

Location: East Kilbride, Scotland, UK

more Recent Ratings
Check out CSAmbrose's...
82 55% Burn After Reading (2008) - Jan 28, 2019
94 88% Miller's Crossing (1990) - Jan 28, 2019
78 48% The Big Lebowski (1998) - Jan 28, 2019
96 91% No Country for Old Men (2007) - Jan 28, 2019
83 57% Inside Llewyn Davis (2013) - Jan 28, 2019
56 23% Bridge of Spies (2015) - Jan 28, 2019
76 45% The Social Network (2010) - Jan 28, 2019
94 88% Apocalypse Now (1979) - Jan 28, 2019
90 75% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 28, 2019
90 75% The Green Mile (1999) - Jan 28, 2019