Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CUZ7jv

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Nov 4, 2019

more Recent Ratings
90 95% The Social Network (2010) - Nov 04, 2019
80 45% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 04, 2019
85 75% Se7en (1995) - Nov 04, 2019
85 75% Toy Story 3 (2010) - Nov 04, 2019
80 45% Melancholia (2011) - Nov 04, 2019
85 75% Quantum of Solace (2008) - Nov 04, 2019
65 8% Night at the Museum (2006) - Nov 04, 2019
70 20% Apollo 13 (1995) - Nov 04, 2019
85 75% WALL·E (2008) - Nov 04, 2019
65 8% Romeo + Juliet (1996) - Nov 04, 2019