Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CW9brY

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 21, 2019

more Recent Ratings
88 59% Ed Wood (1994) - Sep 21, 2019
87 50% Annie Hall (1977) - Sep 21, 2019
90 81% The King of Comedy (1983) - Sep 21, 2019
80 18% The Nice Guys (2016) - Sep 21, 2019
85 31% The Dark Knight (2008) - Sep 21, 2019
100 95% Apocalypse Now (1979) - Sep 21, 2019
86 40% Cool Hand Luke (1967) - Sep 21, 2019
90 81% Zodiac (2007) - Sep 21, 2019
80 18% Solaris (1972) - Sep 21, 2019
89 68% Full Metal Jacket (1987) - Sep 21, 2019