CWyand

cwyand
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 60% Blow (2001) - Rated 24 Oct 2016
95 60% Spider-Man (2002) - Rated 24 Oct 2016
90 23% Enemy of the State (1998) - Rated 24 Oct 2016
0% Battlefield Earth (2000) - Rated 24 Oct 2016
100 91% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 24 Oct 2016
100 91% Braveheart (1995) - Rated 24 Oct 2016
90 23% Armageddon (1998) - Rated 24 Oct 2016
95 60% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 24 Oct 2016
95 60% Elf (2003) - Rated 24 Oct 2016
95 60% Wayne's World (1992) - Rated 24 Oct 2016