CaPaCuL

capacul
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 06 May 2016
Location: Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

9 True Detective (2014) - Rated 09 May 2016
10 Sherlock (2010) - Rated 09 May 2016
10 Narcos (2015) - Rated 09 May 2016
10 Mr. Robot (2015) - Rated 09 May 2016
9 Game of Thrones (2011) - Rated 09 May 2016
9 Fargo (2014) - Rated 09 May 2016
8 Billions (2016) - Rated 09 May 2016
9 11.22.63 (2016) - Rated 09 May 2016
9 House of Cards (2013) - Rated 09 May 2016
9 Better Call Saul (2015) - Rated 09 May 2016