Cadlex

cadlex
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

5% Die Puppe (1919) - Rated 20 Jan 2016
5% Uzun Hikaye (2012) - Rated 20 Jan 2016
98 79% Summer of Sam (1999) - Rated 20 Jan 2016
98 79% Indecent Proposal (1993) - Rated 20 Jan 2016
85 32% What Women Want (2000) - Rated 20 Jan 2016
5% So weit die Füße tragen (2001) - Rated 20 Jan 2016
97 69% Hellboy (2004) - Rated 20 Jan 2016
99 92% Training Day (2001) - Rated 20 Jan 2016
88 40% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 20 Jan 2016
85 32% Thirteen Ghosts (2001) - Rated 20 Jan 2016