Caitalion

caitalion
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 31% Love and Other Drugs (2010) - Rated 18 Apr 2016
83 93% Atonement (2007) - Rated 18 Apr 2016
75 44% The Notebook (2004) - Rated 18 Apr 2016
83 93% Robin Hood (1973) - Rated 18 Apr 2016
77 62% Dirty Dancing (1987) - Rated 18 Apr 2016
80 81% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 18 Apr 2016
84 98% Moulin Rouge! (2001) - Rated 18 Apr 2016
70 21% The Holiday (2006) - Rated 18 Apr 2016
65 6% Under the Tuscan Sun (2003) - Rated 18 Apr 2016
80 81% Across the Universe (2007) - Rated 18 Apr 2016