Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Calaca94

Film Freak - 548 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2017

Location: Italy

more Recent Ratings
Check out Calaca94's...
69 51% The Double (2014) - Sep 19, 2020
64 35% The Silence of the Lambs (1991) - Sep 18, 2020
83 83% The Witch (2016) - Sep 18, 2020
70 55% Stagecoach (1939) - Sep 18, 2020
88 91% The Elephant Man (1980) - Sep 18, 2020
71 57% Manhattan Murder Mystery (1993) - Sep 18, 2020
67 45% The Monster Squad (1987) - Sep 18, 2020
95 98% Still Walking (2008) - Sep 18, 2020
83 83% Right Now, Wrong Then (2015) - Sep 18, 2020
69 51% Breakfast at Tiffany's (1961) - Sep 18, 2020