CaligaRosa

caligarosa
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2016
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Bridgend (2015) - Rated 17 Nov 2016
50 A Girl Like Her (2015) - Rated 24 Sep 2016
75 Fear (1996) - Rated 11 Sep 2016
50 Punk is not Dead (2011) - Rated 11 Sep 2016
50 Footloose (1984) - Rated 11 Sep 2016
75 The Spectacular Now (2013) - Rated 10 Sep 2016
50 Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 10 Sep 2016
50 Let the Right One In (2008) - Rated 10 Sep 2016
50 Stonehearst Asylum (2014) - Rated 10 Sep 2016
75 6 Years (2015) - Rated 10 Sep 2016