Calikusu

calikusu
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% Jules and Jim (1962) - Rated 26 Oct 2016
81 75% Blue Valentine (2010) - Rated 26 Oct 2016
64 10% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 08 Oct 2016
78 53% Take This Waltz (2012) - Rated 07 Oct 2016
65 17% A Tale of Two Sisters (2003) - Rated 06 Oct 2016
84 82% Bright Star (2009) - Rated 04 Oct 2016
72 42% The Night Of (2016) - Rated 04 Oct 2016
80 67% Silkwood (1983) - Rated 04 Oct 2016
20 3% Love in the Time of Cholera (2007) - Rated 04 Oct 2016
72 42% Vesikali yarim (1968) - Rated 04 Oct 2016