Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CalistanWay

Movie Buff - 142 Film Ratings

Member Since: Mar 12, 2019

Location: USA

Bio: Milk was a bad choice.
more Recent Ratings
Check out CalistanWay's...
74 14% Planet of the Apes (2001) - Mar 12, 2019
92 71% Monsters, Inc. (2001) - Mar 12, 2019
93 76% Donnie Darko (2001) - Mar 12, 2019
60 4% Rocky V (1990) - Mar 12, 2019
90 59% Father of the Bride (1991) - Mar 12, 2019
78 23% Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Mar 12, 2019
96 93% Night of the Living Dead (1968) - Mar 12, 2019
88 50% Devil's Advocate (1997) - Mar 12, 2019
94 80% Black Swan (2010) - Mar 12, 2019
71 11% The Karate Kid, Part II (1986) - Mar 12, 2019