Calleia

calleia
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2016
Location: Romania
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Ivan's Childhood (1962) - Rated 30 Aug 2018
100 Andrei Rublev (1966) - Rated 30 Aug 2018
100 Solaris (1972) - Rated 30 Aug 2018
100 The Mirror (1975) - Rated 30 Aug 2018
100 Stalker (1979) - Rated 30 Aug 2018
100 Nostalghia (1983) - Rated 30 Aug 2018
100 The Sacrifice (1986) - Rated 30 Aug 2018
100 The Apartment (1960) - Rated 30 Aug 2018
100 The Roaring Twenties (1939) - Rated 30 Aug 2018
100 The Great Dictator (1940) - Rated 30 Aug 2018