login | register
0 film rankings
more

Cane®

Cinema Addict - 1234 Rankings

Member Since: Jan 7, 2010

Location: Mersin, Turkey

more Recent Rankings
60 T2 Blade Runner 2049 (2017) - Jan 19, 2018
70 T4 Bright (2017) - Jan 01, 2018
80 T6 Blade of the Immortal (2017) - Jan 01, 2018
80 T6 The Villainess (2017) - Dec 10, 2017
70 T4 Tenebre (1982) - Dec 05, 2017
70 T4 Spider-Man: Homecoming (2017) - Dec 03, 2017
70 T4 The Fate of the Furious (2017) - Oct 06, 2017
70 T4 Flickering Lights (2000) - Oct 01, 2017
85 T8 Baby Driver (2017) - Sep 24, 2017
80 T6 The Age of Shadows (2016) - Sep 17, 2017