CaptainQuint

captainquint
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% The Wild Bunch (1969) - Rated 10 Jun 2017
85 47% Miss Sloane (2016) - Rated 10 Jun 2017
95 91% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 10 Jun 2017
95 91% Jaws (1975) - Rated 10 Jun 2017
95 91% Apocalypse Now (1979) - Rated 10 Jun 2017
85 47% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Jun 2017
90 72% Life of Brian (1979) - Rated 06 Jun 2017
90 72% The Fog of War (2003) - Rated 06 Jun 2017
90 72% Dark Star (1974) - Rated 06 Jun 2017
85 47% Das Boot (1985) - Rated 06 Jun 2017