Carmal00

Film Freak - 890 Film Ratings
Member Since: Aug 2, 2016
Check out Carmal00's...
80 91% | Peaky Blinders (2013) - Aug 03, 2016 |
40 37% | You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010) - Aug 03, 2016 |
40 37% | This Means War (2012) - Aug 03, 2016 |
15 8% | Employee of the Month (2006) - Aug 03, 2016 |
60 71% | In the Valley of Elah (2007) - Aug 03, 2016 |
10 3% | The Benchwarmers (2006) - Aug 03, 2016 |
15 8% | Boat Trip (2002) - Aug 03, 2016 |
50 50% | The Equalizer (2014) - Aug 03, 2016 |
40 37% | How to Lose Friends & Alienate People (2008) - Aug 03, 2016 |
55 60% | In America (2002) - Aug 03, 2016 |