CarterAmos

carteramos
Movie Buff - 323 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 69% Pusher II: With Blood on My Hands (2004) - Rated 06 May 2021
90 75% Spring Breakers (2013) - Rated 05 May 2021
95 86% Bring Me the Head of Alfredo Garcia (1974) - Rated 05 May 2021
90 75% Tenebre (1982) - Rated 05 May 2021
85 59% Grizzly Man (2005) - Rated 05 May 2021
75 28% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 05 May 2021
75 28% Unforgiven (1992) - Rated 05 May 2021
75 28% Jurassic Park (1993) - Rated 05 May 2021
75 28% A Serious Man (2009) - Rated 05 May 2021
80 41% Stand by Me (1986) - Rated 05 May 2021