CauSkimo

causkimo
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 16 May 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 36% The Last House on the Left (1972) - Rated 06 Nov 2014
75 43% Mean Girls (2004) - Rated 28 Aug 2014
71 29% Rugrats Go Wild (2003) - Rated 28 Aug 2014
91 92% The Hot Chick (2002) - Rated 28 Aug 2014
46 1% Black Christmas (2006) - Rated 28 Aug 2014
85 73% Not Another Teen Movie (2001) - Rated 28 Aug 2014
72 32% Coma (2012) - Rated 15 Aug 2014
66 15% An American Ghost Story (2012) - Rated 15 Aug 2014
53 4% Trail of the Pink Panther (1982) - Rated 15 Aug 2014
55 6% Revenge of the Pink Panther (1978) - Rated 15 Aug 2014