Caycers85

caycers85
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

86 18% Resident Evil: Retribution (2012) - Rated 24 Aug 2018
70 3% Bluebeard's Eighth Wife (1938) - Rated 22 Aug 2018
70 3% Pygmalion (1938) - Rated 22 Aug 2018
90 25% Inglourious Basterds (2009) - Rated 22 Aug 2018
97 79% Django Unchained (2012) - Rated 22 Aug 2018
94 43% War of the Worlds (2005) - Rated 22 Aug 2018
96 63% Loving Annabelle (2006) - Rated 22 Aug 2018
93 34% Encino Man (1992) - Rated 22 Aug 2018
97 79% Titanic (1997) - Rated 22 Aug 2018
100 96% Across the Universe (2007) - Rated 22 Aug 2018