Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CbIVrm

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Mar 20, 2020

more Recent Ratings
30 10% Eastern Promises (2007) - Mar 20, 2020
10 1% Romeo + Juliet (1996) - Mar 20, 2020
70 72% Big (1988) - Mar 20, 2020
85 95% The Wolf of Wall Street (2013) - Mar 20, 2020
25 6% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Mar 20, 2020
50 31% 300 (2007) - Mar 20, 2020
65 60% Contagion (2011) - Mar 20, 2020
20 4% The Legend of Zorro (2005) - Mar 20, 2020
70 72% Lost Highway (1997) - Mar 20, 2020
45 24% Unbreakable (2000) - Mar 20, 2020