Cdub21

cdub21
Movie Buff - 481 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 34% The Da Vinci Code (2006) - Rated 15 Sep 2014
1% Wild Hogs (2007) - Rated 15 Sep 2014
29 13% The Last Kiss (2006) - Rated 15 Sep 2014
11 8% School for Scoundrels (2006) - Rated 15 Sep 2014
41 25% The Expendables (2010) - Rated 15 Sep 2014
44 26% Three Amigos! (1986) - Rated 15 Sep 2014
51 36% The Karate Kid (1984) - Rated 15 Sep 2014
20 10% Vertical Limit (2000) - Rated 15 Sep 2014
29 13% The Breakfast Club (1985) - Rated 15 Sep 2014
1% Evan Almighty (2007) - Rated 15 Sep 2014