Ceancarlo

ceancarlo
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Screw Netflix.

more Recent Ratings

75 68% The Devil's Advocate (1997) - Rated 14 Apr 2017
75 68% Cabin Fever (2002) - Rated 14 Apr 2017
75 68% Angel Heart (1987) - Rated 14 Apr 2017
75 68% The Man Who Would Be King (1975) - Rated 14 Apr 2017
75 68% Prince of Darkness (1987) - Rated 14 Apr 2017
61 41% From Hell (2001) - Rated 13 Apr 2017
75 68% The Hand That Rocks the Cradle (1992) - Rated 13 Apr 2017
75 68% The Skeleton Key (2005) - Rated 13 Apr 2017
65 43% Hostel (2005) - Rated 13 Apr 2017
50 22% Terminator Genisys (2015) - Rated 13 Apr 2017