Cereal

cereal
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 26% Man on the Moon (1999) - Rated 26 Jan 2007
80 10% Tremors (1990) - Rated 26 Jan 2007
85 26% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 26 Jan 2007
80 10% Dumb and Dumber (1994) - Rated 26 Jan 2007
100 91% Full Metal Jacket (1987) - Rated 26 Jan 2007
90 50% Dawn of the Dead (2004) - Rated 26 Jan 2007
90 50% The Omen (1976) - Rated 26 Jan 2007
90 50% Magnolia (1999) - Rated 26 Jan 2007
90 50% Halloween (1978) - Rated 26 Jan 2007
85 26% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 26 Jan 2007