Cesar_Z5

cesarz5
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2014
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 81% Trainspotting (1996) - Rated 10 Dec 2014
45 39% Trance (2013) - Rated 10 Dec 2014
88 59% Pi (1998) - Rated 10 Dec 2014
80 51% Requiem for a Dream (2000) - Rated 10 Dec 2014
40 34% The Fountain (2006) - Rated 10 Dec 2014
40 34% Grease (1978) - Rated 10 Dec 2014
30 25% Anatomy of Hell (2004) - Rated 10 Dec 2014
20 17% The English Patient (1996) - Rated 10 Dec 2014
20 17% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 10 Dec 2014
30 25% Only God Forgives (2013) - Rated 10 Dec 2014