Cetsotioner

cetsotioner
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Atonement (2007) - Rated 15 Feb 2018
89 50% The Broken Circle Breakdown (2012) - Rated 05 Feb 2018
93 65% Coco (2017) - Rated 30 Jan 2018
20 3% Lucky (2017) - Rated 26 Jan 2018
63 21% Nightcrawler (2014) - Rated 16 Jan 2018
68 34% Lady Bird (2017) - Rated 14 Jan 2018
62 15% On Body and Soul (2017) - Rated 12 Jan 2018
100 87% Youth (2015) - Rated 08 Jan 2018
100 87% Synecdoche, New York (2008) - Rated 08 Jan 2018
100 87% There Will Be Blood (2007) - Rated 08 Jan 2018