Chalkie

Recent Ratings
Check out Chalkie's...
82 50% | Lost in Space (2018) - Jul 14, 2020 |
87 86% | Predator (1987) - Jul 14, 2020 |
85 68% | Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Jul 14, 2020 |
65 22% | The Meaning of Life (1983) - Jul 14, 2020 |
85 68% | Hot Shots! (1991) - Jul 14, 2020 |
70 31% | The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Jul 14, 2020 |
60 13% | Wanted (2008) - Jul 14, 2020 |
35 4% | Jingle All the Way (1996) - Jul 14, 2020 |
75 40% | Kick-Ass (2010) - Jul 14, 2020 |
85 68% | Thor: The Dark World (2013) - Jul 14, 2020 |