ChandlerN27

chandlern27
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2017
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 60% Léon: The Professional (1994) - Rated 08 Jan 2017
80 83% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 08 Jan 2017
84 96% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 08 Jan 2017
79 70% Modern Times (1936) - Rated 08 Jan 2017
60 13% Whiplash (2014) - Rated 08 Jan 2017
70 40% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 08 Jan 2017
75 50% The Bourne Identity (2002) - Rated 08 Jan 2017
45 3% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Jan 2017
60 13% The Holiday (2006) - Rated 08 Jan 2017
78 60% The Da Vinci Code (2006) - Rated 08 Jan 2017