Chestpinched

chestpinched
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2014
Location: Brisbane, Queensland, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Upstream Color (2013) - Rated 19 Aug 2015
90 58% A New Leaf (1971) - Rated 19 Jun 2015
62 6% Sherlock Holmes (2009) - Rated 09 Jun 2015
94 69% After Hours (1985) - Rated 05 Feb 2015
70 11% Noroi (2005) - Rated 29 Jan 2015
94 69% House (1977) - Rated 29 Jan 2015
95 75% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 29 Jan 2015
85 31% Europa Report (2013) - Rated 28 Jan 2015
86 36% The Machinist (2004) - Rated 28 Jan 2015
88 47% Seven Psychopaths (2012) - Rated 28 Jan 2015