Chicara

chicara
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 53% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Apr 2017
91 75% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 01 Apr 2017
94 96% Amélie (2001) - Rated 01 Apr 2017
91 75% Requiem for a Dream (2000) - Rated 01 Apr 2017
89 59% American Beauty (1999) - Rated 01 Apr 2017
93 90% Spirited Away (2001) - Rated 01 Apr 2017
82 21% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 01 Apr 2017
87 43% 12 Angry Men (1957) - Rated 01 Apr 2017
70 12% The Truman Show (1998) - Rated 01 Apr 2017
86 34% Nocturnal Animals (2016) - Rated 01 Apr 2017