Chordette

chordette
Film Freak - 551 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2013
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 38% Phenomenon (1996) - Rated 24 Apr 2013
78 50% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 24 Apr 2013
70 28% The Lake House (2006) - Rated 24 Apr 2013
90 91% Cinema Paradiso (1988) - Rated 24 Apr 2013
75 38% Insomnia (2002) - Rated 24 Apr 2013
80 64% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 24 Apr 2013
78 50% Airplane! (1980) - Rated 24 Apr 2013
80 64% Halloween (1978) - Rated 24 Apr 2013
75 38% Max Payne (2008) - Rated 24 Apr 2013
80 64% The Deer Hunter (1978) - Rated 24 Apr 2013