Chr1s_Cra5h

chr1scra5h
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 51% A Knight's Tale (2001) - Rated 22 Dec 2016
85 34% Police Academy (1984) - Rated 22 Dec 2016
90 51% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 22 Dec 2016
90 51% Chasing Amy (1997) - Rated 22 Dec 2016
60 7% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 22 Dec 2016
90 51% Girl, Interrupted (1999) - Rated 22 Dec 2016
95 68% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 22 Dec 2016
95 68% Contact (1997) - Rated 22 Dec 2016
85 34% The Abyss (1989) - Rated 22 Dec 2016
80 23% Galaxy Quest (1999) - Rated 22 Dec 2016