Chris14

chris14
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 54% Monsters, Inc. (2001) - Rated 24 Jul 2016
92 83% Toy Story (1995) - Rated 24 Jul 2016
90 70% Spirited Away (2001) - Rated 24 Jul 2016
85 33% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 24 Jul 2016
87 50% Boyhood (2014) - Rated 24 Jul 2016
95 90% Inside Out (2015) - Rated 24 Jul 2016
86 45% WALL·E (2008) - Rated 24 Jul 2016
85 33% Straight Outta Compton (2015) - Rated 24 Jul 2016
90 70% The Incredibles (2004) - Rated 24 Jul 2016
88 54% Casablanca (1942) - Rated 24 Jul 2016